אמנות לחימה ותנועה טבעית

שלום

בית הספר לתנועה טבעית ואמנות לחימה נפתח ב2003 בישראל.

אנו מלמדים את כל השיעורים בחיק הטבע ללא תלבושות, טקסים או דרגות.

השיעורים נעים בצורה אורגנית מתנועה טבעית ושחרור מתח בגוף לתרגילים ועבודה חופשית בזוגות ובקבוצה.

אנו לומדים לאלתר לפי צרכי הרגע, להיות קשובים לחושים ולגוף ולהשתמש בנשימה, מתח הגוף, הדופק והמגע למצא את הפתרון המתאים לאתגר לפנינו.

הפילוסופיה מאחורי העבודה היא פשוטה וישירה. למד את עצמך ושחרר את כל מה שלא נחוץ. עשה את התנועה המינימלית והגע לפתרון ההגיוני בכאב ונזק המינימלי גם לך וגם לאחרים

הכלי הראשי בשמירה על העצמי תחת לחץ הוא המודעות ושימוש בנשימה. נעבוד על מתודולוגיות ותרגילים להרחיב את המודעות הבסיסית לנשימה ביום יום ודרך מודעות זו, רוכשים יכולת ללא השקעת מתח נוסף ומודעות נקייה יותר לשאר החושים ולהיגיון פשוט תחת לחץ

הכלי השני הוא התנועה הטבעית. אלתור ושינוי מתמיד של הנסיבות מאפשר לנו להיות בביית בכל סיטואציה כי אין מצב בסיס שרק בוא אנו מרגישים מוכנים. האלתור והעבודה עם מה שמולנו משאיר אותנו נקיים מתבניות ומאפשר לנו פשוט להיות ברגע בלי קשר אם מדובר בקרב או משחק עם הילד בפארק.

הכלי השלישי הוא המודעות למתח. במקום סתם לזוז אנו מכוונים את הגוף כולו למצב מתח מינימלי על מנת לעמוד במשימה שמולנו. נשחק עם המתח בגוף על מנת לשחרר פחד וכאב אגור בגוף ומלמדים את עצמינו ואחרים כיצד לקבל בלי לתת וכיצד לתת בלי לקבל.

בואו להרגיש, להבין ולזוז

Contact me 🙂

Phone  972-50-5781312

Email: ransuru@yahoo.com

Facebook

Youtube

Instagram

שרון