ברוכים הבאים

שלום וברוכים הבאים לסיסטמה ישראל

התקשרו או מלאו את טופס ההתקשרות לשיעור היכרות

050-578-1312

https://www.youtube.com/watch?v=bvPNpMMrtH4

השיטה כוללת עבודה על

אינטואיציה – דגש על התאמה של התנועה ובחירות לקיים במקום הישענות על תבניות ושינון תגובות

מודעות – עבודה על מודעות לכל חלק בגוף, תנועה טבעית ושימוש מלא בכל החושים. בניית גוף בריא ומוכן לכל משימה

רוגע – עבודה על מודעות פסיכולוגית ורגשית למה שקורה בפנים ובחוץ. שמירה על קור רוח ושיקול דעת תחת לחץ במקום כניעה לאגרסיה ופחד

FACEBOOK    WEBSITE YOUTUBE

נלמד ביחד בשיעורים השבועיים (ניתן גם לקבוע שיעורים פרטיים)

Sunday 20:00-21:30 Holon Breathing and natural movement

Tuesday 20:00-21:30  Holon   Natural movement and health

Friday 1500-17:00 Holon Martial art and natural movement

Group Online classes with me

Learn with me in a group setting from the comfort of your home. Receive immediate feedback and a full class to further and deepen your progress, capabilities and receive personal progressions and custom fitted drills for your goals.

$8.00

מעט יותר על השיטה

שלום אני מורה לתנועה טבעית. היא נבעה מאמנות לחימה רוסית ועוד ומבוססת על העקרונות נשימה נכונה, רגיעה ומודעות, יציבה נכונה ותנועה טיבעית

השיטה היא שיטה מלאה וחסרת גבולות. לא תצתרכו לשנן תבניות תנועה או ללכת בדרכם הרוחנית של אחרים אלא תעבדו בתרגילים חופשיים על מציאת התנועה הטבעית שלכם ממעבר חלק וללא הפסקה בין קרקע ועמידה להתמודדות מול מספר תקיפות במקביל או אם תרצו רק את הפן התנועתי ישנן דרכים רבות לניקוי התנועה המותנית בנו דרך מערכת החינוך הכללית ומציאת השמחה במודעות של כל נשימה ותנועה.
השיטה מאפשרת לכם ניצול מירבי של היכולות שלכם ברגע זה בכל רגע וגם כשתגיעו לגיל מבוגר לא תהיו מנוטרלים לנוע ולחשוב בצורה בהירה וחופשית.
מה אין לנו ? אין תלבושות, אין טקסיות ונימוסים כפויים, המורה ישמח למצא אתכם ביחד את הדרך ולא ינחה אותכם בדרך שמתאימה לו, הלמידה ברובה בטבע בגן בתל אביב ולא בחדר ממוזג ומלאכותי. שמש, גשם, ציפורים ואנשים עוברים כולם חלק מהשיעור ברמה כלשהי וכל דבר שאתם לומדים הוא בעצם משהו שלכם שלא האמנתם שאתם יכולים עד עכשיו.

Deep learning program

Movement, Awareness, health and martial art. Specialized learning program material and follow through for your specific needs. Video and text to accompany the learning and a Q&A for the duration and afterwards.

$180.00

כתבו עלינו בעיתונות

מפי התלמידים

כשהחלטתי שאני רוצה ללמוד אומנות לחימה, לא ידעתי איזה סגנון אני מחפש, אבל ידעתי בדיוק איזה מאמן אני רוצה. שרון פרידמן הוא מאמן כזה בדיוק – טוטאלי, חיי את מה שמלמד, טוב במה שעושה, מעורר השראה, ותמיד משאיר רצון לעוד. אני ממליץ בחום על האימונים עם שרון לכל מי שרוצה להגדיל את היכולות הגופניות שלו, להעשיר את הגוף, הנפש, ולהינות מכל רגע תוך כדי ליווי צמוד, אישי, ואחראי, של אומן הלחימה הכי טוב שיצא לי לפגוש.

אילן

אני בן אדם קצת מגושם שנוהג לפצוע את עצמו באופן סדרתי J
בעקבות התכונה הזו, אני מרבה לפנות לשרון פרידמן ע”מ שיעזור לי ב”תפעול” נכון של הגוף שלי.
תמיד נעניתי בחיוך, סובלנות ומקצועיות רבה.
שרון, בתור בן אדם שמכיר את גוף האדם היטב, תמיד ידע להתאים לי תרגילים וטיפול התואמים את הבעיה שסבלתי ממנה.
כמן כן, תמיד המליץ על סדרות תרגילים שמתאימים לרמה הספורטיבית שלי ולא חסך בהסברים פרקטיים וטיפים לחיי היום יום.
שרון איש הגון ומקצועי, אשר משקיע את כל כול ליבו ונפשו בעבודתו, מתייחס לכל תלמיד במסירות רבה ומלווה אותם בכל אשר יצטרכו

מריה

Describing a lesson with Sharon is similar to explain the taste of an apple.
You never know until you try.
At first, I didn’t understand the purpose of the exercises that we did,
and all I know is that I’m going to be extremely tired after class.
Working on your body’s tension and awareness could be challenging – for the rookie & advance.
I trusted Sharon in the process and as a teacher.
His ability to adapt to the students’ needs & sticking points & points of view was a game-changer for and I have never experienced that level from a teacher before.
I highly recommend Sharon’s school for anyone who wants to work on his body & mind and take it to a new level and discover new territories about himself.
Sharon is a great teacher and an impressive man, his lessons offer precious value for your time and money.
Cheers,
Netzah

I’ve been a student of Sharon for a long time. His training is uniquely natural, personalized, wise … and often, humorous 🙂
Systema as he teaches it is unique in being both immensely flexible and directly applicable. It is very clear, very simple, yet the practice and learning are virtually limitless. Most of all, the classes are a joy to participate in and the practice is very rewarding – both for your mind’s evolution and for your body’s prosperity & survival.

Itamar.

I have been learning with Sharon for more than five years. I am very appreciative of his unique experience, approach, vision and understanding. He has helped me broaden and deepen my confidence, understand what is free movement, feel where tension accumulates in my body, realize what are my patterns of aggression and see where I try to win against someone, rather than moving myself and remaining comfortable. Sharon has the very rare ability to be able to look at people, immediately see what they need and create exercises which answer those needs. I heartily recommend Sharon to anyone interested in martial arts or leaning to move with awareness.

Michael.